• Redukcja tkanki tłuszczowej

ARCTICA
Kriolipoliza 4 głowicowa - modelowanie ciała

Usuwanie komórek tłuszczowych – komfortowo i bez ryzyka

Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu oraz ujędrnienie skóry to właśnie ARCTICA, czyli ceniona przez najlepsze gabinety kosmetologiczne Kriopoliza z czterema głowicami. Sednem rewelacyjnych rezultatów naszych zabiegów jest zjawisko kontrolowanego chłodzenia wykorzystywane do redukcji komórek tłuszczowych i usuwania podskórnego tłuszczu bez ryzyka uszkodzenia sąsiadujących tkanek. Możliwości klasy ARCTICA porównuje się czasem do modelowych zabiegów liposukcji, z tą jednak różnicą, że kriopoliza jest bezpieczniejsza. 

Oprócz tego doskonałe efekty zastosowania wynikają z następujących właściwości: 

 • Głowice działają niezależnie od siebie, a ich parametry pozwalają na optymalne dopasowanie do wybranej części ciała
 • Opcje zabiegowe reguluje się w zależności od ilości tkanki tłuszczowej
 • Kontrola zabiegu to także dokładny monitoring przepływu wody i temperatury sprzętu
 • Użyte niebieskie światło o długości fali 470nm przyspiesza krążenie krwi i reguluje absorbcję tlenu w korygowanych tkankach

Zabieg kriopolizy jest najzupełniej bezpieczny, zaś ryzyko odmrożenia niwelują dodatkowo silikonowe głowice, dopasowane do pracy z większymi i mniejszymi obszarami ciała. ARCTICA jako urządzenie zaawansowane technologicznie, automatycznie podtrzymuje wybraną temperaturę co czyni zabieg procesem stabilnym i komfortowym. Dodatkowym atutem jest silikonowe pokrycie głowicy i jej ergonomiczny kształt pozwalający na dokładne przyleganie części operacyjnej do powierzchni tkanki. 

Doskonały sposób na idealną sylwetkę

Główne zastosowania kriopolizy to usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, ujędrnianie skóry i modelowanie sylwetki. ARCTICA to zaawansowana technologia wykorzystująca zmiany temperatur – ochłodzone specjalnym aplikatorem komórki tłuszczowe zaczynają obumierać i rozpadać się. Zawarty w nich glicerol i kwasy tłuszczowe zostają naturalnie zmetabolizowane przez organizm. Ubytki tkanki tłuszczowej zmieniają obwody poszczególnych obszarów i modelują sylwetkę. 

Zalety urządzenia - ARCTICA

Kriolipoliza 4-głowicowa

 • opcjonalnie mała głowica do podwójnego podbródka i innych mniejszych części ciała
 • podwójne chłodzenie peltiera po obu stronach uchwytu
 • widok zmian temperatury na ekranie zapewnia bezpieczeństwo zabiegów

Urządzenie ARCTICA

 • 4 głowice zabiegowe (1 x mała, 1 x duża, 2 x średnia), pozwalają na optymalne dopasowanie do wybranej części ciała
 • regulacja poziomu siły zassania
 • regulacja temperatury od -10°C do 10°C
 • 4 filtry do filtrowania cieczy
 • możliwość regulacji, doboru parametrów w zależności od ilości tkanki tłuszczowej

Jakie są możliwości urządzenia ARCTICA?

Modelowanie sylwetki za pomocą precyzyjnie aplikowanych niskich temperatur porównuje się czasem do klasycznego zabiegu liposukcji, z tą jednak różnicą, że kriopoliza jest zabiegiem znacznie bezpieczniejszym i komfortowym. Redukcja cellulitu, usuwanie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry w klasie ARCTICA nie wymagają rekonwalescencji, ani rezygnacji z codziennej aktywności.
 • Etap I

  Kontrolowana emisja niskiej temperatury niszczy komórki tłuszczowe bez szkody dla sąsiednich tkanek. Ochłodzenie komórek doprowadzi do ich obumarcia, jednak tylko tam gdzie skóra miała kontakt z aplikatorem. Dzięki temu dbamy o bezpieczeństwo monitorując i regulując na bieżąco poziom chłodzenia. 

 • Etap II

  Profesjonalne zastosowanie kriopolizy doprowadza do rozpadu komórek i rozkładu ich organicznych pozostałości. Kwasy tłuszczowe i glicerol związane do tej pory w tkance tłuszczowej zostają uwolnione do krwioobiegu i zmetabolizowane. W efekcie rozmiary tkanki tłuszczowej zostają znacznie zredukowane. 

 • Etap III

  Grubość tkanki tłuszczowej maleje z tygodnia na tydzień – wychłodzone komórki stopniowo zostają wyeliminowane z organizmu. Po trzech tygodniach widać rezultaty, które nasz specjalista dokładnie przewidział i dzięki temu proces modelowania sylwetki wchodzi na bardziej zaawansowany etap.