• Manicure i pedicure

Manicure w salonie Diana

Manicure i pedicure

Pielęgnacja paznokci jest jednocześnie dbałością o wygląd dłoni i stóp, bez względu na okoliczności chcemy by zawsze były zadbane i piękne. Odpowiednio wypielęgnowane są ozdobą naszej indywidualności i doskonale poprawiają samopoczucie. Wszystko oczywiście zależy od drobnych szczegółów i od precyzji wykonania każdej usługi, dlatego większość kobiet doskonale rozumie, jak ważny jest wybór odpowiedniego salonu. Dobrze zrobione paznokcie są nie tylko naszą ozdobą, ale i wizytówką salonu piękności do którego uczęszczamy. Salon piękności Diana oferuje między innymi:

  • Manicure (w tym hybrydowy i ze zdobieniami)
  • Żel na naturalnej płytce, przedłużania i odnowy żelem oraz akrylożelem
  • Zmiany form i usuwania hybryd
  • Naprawa paznokci

Zmiany w płytce paznokcia są zazwyczaj efektem nieuwagi, niewłaściwej pielęgnacji, jak również kontaktu z detergentami, czy drobnych wypadków podczas codziennych aktywności. Właściwa pielęgnacja może czasem wymagać nowych rozwiązań, dlatego przywracanie blasku ozdobom naszych dłoni i stóp najlepiej powierzyć profesjonalistom.

Manicure i pedicure

Malowanie hybrydowe

Dłonie to element na który w codziennych interakcjach często zwracamy uwagę, dlatego ważne by wyglądały schludnie i estetycznie. Tradycyjne lakiery znajdują zastosowanie zgodnie z nastrojem chwili, który na ogół jest krótkotrwały co niweluje niedogodności takie jak odpryski. W przypadku okresów o bardziej stabilnym nastroju świetnym rozwiązaniem jest manicure hybrydowy.

Zamiast malować paznokcie co 2-3 dni i tracić czas czekając aż lakier wyschnie, można umówić się z naszą kosmetyczką na manicure. Od razu odpadają zmartwienia z trwałością lakieru, czy problemy rodzaju „jak nie zalać skórek lakierem”. Po wizycie w klubie fitness, czy podczas zebrania po całym dniu pracy nie trzeba dużo myśleć o prezentacji naszych dłoni, czy stanie lakieru. Profesjonalizm oznacza, że pozytywna prezentacja i dobry nastrój towarzyszą nam w sposób domyślny.

Galeria zdjęć